ШЕПЕТІВСЬКИЙ ЛІСГОСП УСПІШНО ПРОЙШОВ СЕРТИФІКАЦІЮ

Одним з приорітетних напрямків стратегії ведення лісового господарства на Хмельниччині визначено сертифікацію лісів.

Для здійснення робіт з сертифікації лісів між ДП «Шепетівський лісгосп» та UABNEPCon було укладено договір.  Представники UABNEPCon провели попередню і основну оцінку лісоуправління та ланцюжка постачання підприємства на основі даних, отриманих під час відвідуваня підрозділів і виробничих ділянок підприємства.

Працівники лісгоспу  визначили репрезентативні ділянки, на яких обмежено лісогосподарські заходи,  що здатні змінити їхній природний стан і порушити природні процеси. Також було виділено особливо цінні лісові ділянки для збереження лісів на території підприємства.

Усі працівники ДП «Шепетівський лісгосп» пройшли навчання з лісової сертифікації за схемою FSC. За результатами основної оцінки та відповідності підприємства вимогам стандарту Лісової Опікунської Ради (FSC) ДП «Шепетівський лісгосп» отримав сертифікат відповідності вимогам стандартів FSC. FSC є незалежною, неурядовою, некомерційною організацією, заснованою для відповідального використання лісів у всьому світі.

Шепетівському лісгоспу присвоєно індивідуальний код сертифіката NC-FM/COC-029819 і код ліцензії FSC по використанню товарного знака FSC-С137088.

Прес-служба Шепетівського лісгоспу.

1

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*