Ярмолинецькі лісівники співпрацюють з районними центрами зайнятості

У Ярмолинецькому центрі зайнятості відбулося засідання круглого столу на тему: «Про взаємодію та соціальне партнерство у вирішенні питань зайнятості та зміцнення кадрового потенціалу району».  У роботі круглого столу взяли участь  заступник голови Ярмолинецької райдержадміністрації  Байталюк В.М., начальник Ярмолинецького центру зайнятості Безушко В.І., начальник  управління економіки та туризму Драгомерецька І.П., заступник начальника управління агропромислового розвитку Стахов П.П., начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Безкупська А.Д. та інші. Від Ярмолинецького лісгоспу участь в обговоренні  взяла інспектор з кадрів Хоптяр Н.П.  

       Метою проведення даного заходу стало спільне бажання представників органів виконавчої влади та представників основних бюджетоутворюючих  підприємств району вплинути на негативні тенденції в сфері зайнятості сільського населення, активізувати роль роботодавців у збереженні та створенні нових робочих місць, скоординувати спільні дії, спрямовані на розвиток села.  

            Слід зазначити, що Ярмолинецький лісгосп тісно співпрацює з Віньковецьким, Чемеровецьким та Городоцьким центрами зайнятості. Щороку підприємство бере  сезонних працівників на лісокультурні роботи у Віньковецьке, Вишнівчицьке й Сатанівське лісництва.  Також на підприємстві  мають змогу проходити виробничу та переддипломну практику студенти  навчальних закладів різних рівнів акредитації.  У структурних підрозділах налагоджено наставництво під час проходження практики. Через  участь у семінарах, засіданнях круглих столів, диспутах ми постійно ведемо профорієнтаційну діяльність, спрямовану на підвищення престижу лісівничих робітничих професій.

    Також  на круглому столі  зазначено чітку позицію працівників  Ярмолинецького лісгоспу щодо схваленої   15 листопада 2017 року  урядом «Стратегії реформування лісового господарства на період до 2022 року». Ми не підтримуємо  Стратегію в запропонованій редакції, адже крім фінансово-економічних проблем, вона призведе до безробіття та зубожіння населення, бо наші робітники – це переважно жителі сільської місцевості, де основним  місцем роботи є   лісництва.

       Розмова пройшла цікаво, в конструктивному руслі,  адже  з  однодумцями  завжди  легко обговорювати й вирішувати актуальні питання.

Прес-служба Ярмолинецького лісгоспу.

2 1

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*