Автотранспортний підрозділ в Ізяславському лісгоспі досить потужний

Щоб успішно справлятися з поставленими завданнями, ніяк не обійтися без потужної матеріально-технічної бази. Це розуміють у ДП «Ізяславський лісгосп» і постійно дбають про те, щоб техніка завжди була справна й по можливості оновлювалась.   А добрі умови  праці – головний критерій для бажання людей працювати щодень краще та продуктивніше.

 Отримуючи прибуток від ведення лісогосподарської діяльності, підприємство використовує кошти не лише  на лісовідтворення, охорону та захист лісу, на соціальний захист працюючих, а й  на нову техніку. Так, нещодавно  придбали трактор МТЗ-892, що дозволить суттєво покращити виробничий процес.

Зараз автотранспортний підрозділ ДП «Ізяславський лісгосп» нараховує понад 80 одиниць техніки. Вона використовується для виконання всього комплексу лісогосподарських робіт, починаючи від підготовки грунту під створення лісових насаджень і закінчуючи вивезенням деревини. Для обробітку грунту, трелювання та навантаження деревини задіяно трактори, укомплектовані плугами, захватами та маніпуляторами. Перевозять деревину  19 автомобілів ЗІЛ-131, п’ять з яких оснащені маніпуляторами. Вивезення хлистів на нижній склад здійснюють 2 автомобілі ЗІЛ-131 ЛТ-25. Лісгосп також має легкові автомобілі, автомобілі УАЗ, ГАЗ-66, автобуси. Останніми перевозять працівників до місця роботи та додому.

Прес-служба Ізяславського лісгоспу.

39 125 DSC_0085 DSC_0097

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*