Акція «Створюємо ліси разом» проходить на Хмельниччині організовано

Підприємства Хмельницького обласного управління лісового та мисливського господарства завжди заздалегідь готуються до проведення громадських акцій. Не стала винятком і цьогорічна акція Держлісагентства «Створюємо ліси разом». Тільки за перших десять днів лісівники організували 26 різноманітних заходів, у яких взяло участь 653 чоловіки.

Розпочали із зустрічей з школярами, студентами, з екскурсій на лісові розсадники, пресконференцій, на яких детально йшлося про мету та завдання акції. Особливо багато зроблено працівниками Славутського лісгоспу, які  побували у сімох школах, центрі туризму і краєзнавства учнівської молоді в Нетішині. Чимало цікавих заходів на рахунку Національного природного парку «Мале Полісся», Старокостянтинівського, Ізяславського, Ярмолинецького та інших лісгоспів.

Низка підприємств  організувала учнів на збір жолудів. Звичайно, найголовніше – це садіння лісу. Поки погодні умови не дозволяють проводити його повсюдно, але шість лісгоспів вже розпочали посадку з участю школярів, громадськості, представників влади, журналістів. За перших десять днів акції посаджено 53,6 тисячі сіянців та саджанців.

Пресслужба Хмельницького ОУЛМГ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*