Ансамбль щиро здоровив лісівників зі святами

Дотримуючись українських традицій, 14 січня ми вітаємо один одного з  старим Новим роком. У цей день ходять в гості, співають щедрівок, а чоловіки і хлопці в кишенях обов’язково носять пшеницю…

  Василя Великого, свято  якого відзначають  цього  дня, вважають покровителем землеробства, тому саме 14 січня основним обрядом у всі часи було засівання осель зерном.

  По-святковому розпочався робочий тиждень у колективі ДП «Летичівське лісове господарство». Зранку вітали іменинника – директора лісгоспу Василя Михайловича Сивуна, який народився напередодні великого свята.

  Ніби змовившись, до вітань лісівників різдвяним дзвіночком приєдналися артисти ансамблю української народної пісні «Кульбаба». Вітали іменинника і весь колектив з Новорічними святами і Різдвом. Славили народження Ісуса Христа і співали щедрівок. Потішив усіх найменший учасник ансамблю, який виконав важливий обряд – засівання. Сіяв-віяв малий, примовляючи, щастя й добра бажаючи, а ще  – успіхів і багатства.

   До речі, ансамбль«Кульбаба» постійно вітає лісівників у свята, Самодіяльні артисти з радістю  приходять  у колектив, бо   вдячні за підтримку, спонсорську допомогу в збереженні та розвитку фольклорної спадщини, розвитку національного мистецтва.

    В.М.Сивун від імені колективу щиро подякував аматорам Будинку культури за новорічні вітання, подаровану святкову атмосферу.

Прес-служба Летичівського лісгоспу.

IMG-f22761d2b369f6128da03edb60dec8e6-V IMG-447e7fae846a7835d12e556cf1f41b3a-V IMG-d4f1377f305be2fd2ede9d3294f71a8d-V

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*