Без травм та аварій працюють у Кам’янець-Подільському лісгоспі

Роботи в лісовому господарстві одні із найнебезпечніших серед  усіх галузей народного господарства. Отож у ДП «Кам’янець-Подільське  лісове господарство»  значна  увага приділяється  збереженню здоров’я та життя працюючих, створенню  безпечних і максимально комфортних умов праці. Та найбільш важливим аспектом  попередження виробничого травматизму, дотримання безпечних умов праці є компетентність та знання самих працюючих.

 Наразі в підрозділах підприємства     проходять навчання   працівників  з охорони праці.  Їх ведуть керівники підрозділів по 30-годинній програмі, яка передбачає виклад загальних положень з питань охорони праці, та розгляд інструкції щодо специфіки виконання робіт з підвищеним рівнем небезпеки, перевірки   практичних навиків при безпосередньому виконанні робіт підвищеної небезпеки (звалювання дерев, трелювання, розкряжування хлистів, вантажно-розвантажувальні роботи на нижньому складі тощо).

      Для проведення навчання залучаються спеціалісти підприємства, працівники медичних закладів, пожежної охорони, фахівці з надзвичайних ситуацій. Перевірку знань проводить  постійно діюча комісія підприємства, яку очолює директор  Валерій Пустильний.

  Велика увага до охорони праці дає результат: на підприємстві відсутні нещасні випадки. Воно визнане  серед лісгоспів Хмельницького ОУЛМГ одним з кращих в охороні праці.

Прес-служба Камянець-Подільського лісгоспу.

Изображение 426 20180803_093434 IMG_0002 IMG-4e8c297cfe01cc34b7e39b37393bce0b-V

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*