Бережімо ліс від пожеж усією громадою!

Охорона лісів від пожеж – надзвичайно важлива справа. З метою попередження та мінімалізації наслідків пожеж державне підприємство «Славутське лісове господарство» щорічно здійснює комплекс організаційних, профілактичних та попереджувальних заходів.

Ведеться цілодобове відеоспостереження за лісовими масивами. Велика увага приділяється створенню мінералізованих смуг та догляду за ними. Станом на 1 червня 2020 року створено мінералізовані смуги протяжністю 90 кілометрів, а на відрізку 1652 кілометри проведено догляди за ними.

З метою посилення контролю за станом пожежної безпеки лісове господарство спільно з рятувальниками регулярно проводять рейди-перевірки, аби з’ясувати чи виконується розпорядження щодо заборони відвідування лісів і в’їзду в них транспортних засобів під час пожежонебезпечного періоду.

Біля лісових масивів уздовж доріг загального користування та у місцях відпочинку населення виставлено аншлаги, бігборди на протипожежну тематику. Також ведеться роз’яснювальна робота безпосередньо серед населення та відпочивальників, у засобах масової інформації.

Лісівники нагадують, що згідно зі статтею 105 Лісового Кодексу України «Відповідальність за порушення лісового законодавства» винні несуть адміністративну відповідальність, а якщо порушення вищезгаданої статті  призводить до знищення, або пошкодження лісу – притягаються до кримінальної відповідальності.

Прес-служба ДП «Славутський лісгосп».

pojar1-04-6c

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*