Взнали багато про ліс, готові садити дерева

   Працівників ДП «Летичівський лісгосп» з учнями селищного ліцею №3 вже багато років пов’язують не просто шефські, а дружні стосунки. Лісівники в різний спосіб поширюють серед молоді знання про ліси, їх важливість у покращенні навколишнього середовища.   На відкритті громадської акції Держлісагентства «Створюємо ліси разом» в рамках програми Президента держави «Зелена країна» лісівники були з дітьми саме цієї школи. Головний лісничий підприємства О.В.Штойко розповів учням про мету й завдання  акції,  про те, що в державі планується створити мільйон гектарів лісів за десять років.

    Щоб усвідомити неоціненність  лише одного гектара дерев, для переконливості головний лісничий назвав цифри. З одного гектара можна заготувати: березового соку – 10тонн; різноманітних лісових ягід – 170-450 кг; меду – 100-200 кг грибів – 40-50 кг; лікарських рослин – 30 кг… А ще? І діти наввипередки доповнювали, що в лісі можна просто відпочивати, дихати ароматом   квітів, побачити звірів.

   Школярі висловили бажання долучитися до посадки лісу. Шефи запевнили, що незабаром запросять їх долучитися до благородної справи.

Пресслужба Летичівського лісгоспу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*