Вивчив досвід – впровадь у себе

Під керівництвом директора ДП «Ярмолинецьке лісове господарство» Івана Кирилюка на базі Віньковецького та Зіньківського лісництв відбулася виїзна техрада, на яку були запрошені всі керівники структурних підрозділів підприємства. Помічник лісничого Віньковецького лісництва Анатолій Потравний та лісничий Зіньківського лісництва Микола Магаляс ознайомили присутнім з результатами праці своїх колективів.

У Віньковецькому лісництві учасники техради побачили лісові культури модрини європейської з відкритою та закритою кореневою системою, їх приживлюваність та порівняли результат. Зразкові догляди за лісовими культурами були проведені кущорізом та подрібнювачем Kansas-170 (мульчером). Гості оглянули площі освітлення та прочистки. Побували в цеху переробки деревини та ознайомилися з технологією проведення навантажувально-розвантажувальних робіт на проміжному складі Віньковецького лісництва. Обговорено перспективи поглибленої переробки деревини, намічено виробничу програму на червень.

Учасники наради побачили в Зіньківському лісництві, як проводяться прохідні рубки, рубки головного користування. На розсаднику оглянули плантації новорічних ялинок, полуниці, малини, ожини, смородини, яблуневий сад. У цеху переробки та зберігання продукції побічного користування з цікавістю переглянули збільшений асортимент доробку лісівників. На свинофермі Зіньківського лісництва подивитися на процес відгодівлі тварин.

Як уже стало доброю патріотичною традицією в підприємстві, присутні вшанували пам’ять героїв Небесної Сотні та загиблих героїв-лісівників покладанням квітів до пам`ятних знаків, що встановлені в лісових угіддях.

Підбиваючи підсумки роботи, Іван Кирилюк подякував колективам Віньковецького та Зіньківського лісництв за виконану роботу, ініціював проведення таких виїзних нарад у кожному структурному підрозділі.

Прес-служба Ярмолинецького лісгоспу.

IMG_0386 IMG_0393 IMG_0397 IMG_0409 IMG_0410 IMG_0413 IMG_0383

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*