Крізь призму десятиліть – вийшла книга до 80-річчя Ярмолинецького лісгоспу

Вийшло друком науково-популярне видання «ДП «Ярмолинецьке лісове господарство: крізь призму десятиліть», присвяченому 80-річчю утворення підприємства. У книзі зібрано і узагальнено основні відомості про його діяльність за цей відрізок часу, подано наукові статті про природо-заповідний фонд, флору і фауну територій, що входять до складу лісгоспу, а саме: Сатанівська дача та Вишнівчицька дача. Також поміщено нариси про трудові колективи структурних підрозділів підприємства – Віньковецького, Вишнівчицького, Сатанівського, Ярмолинецького, Городоцького лісництв, Лісоводського та Ярмолинецького нижніх складів, Ярмолинецького гаража, а також про  ветеранів праці та сучасників, які пов’язали життя із лісгоспом.

Книга гарно ілюстрована, крім сучасних, вміщує світлини 30-90-х років ХХ століття, які були надані ветеранами галузі. Автори книги: Алла  Гуменюк, Наталія  Хоптяр, Броніслав  Фурман. Автори розділів «Рослинний покрив та фауна Вишнівчицького лісництва», «Сатанівська дача – Всесвітня спадщина ЮНЕСКО» – доктор біологічних наук Людмила  Любінська, завідувач науково-дослідного відділу національного природного парку «Подільські Товтри» Олександра  Кучинська, кандидат біологічних наук Микола  Матвєєв.Автор світлин – Віктор Широкий.

Видання, що побачило світ у хмельницькому видавництві «Манускрипт» у 2018 році,  буде корисним лісівникам, любителям природи, педагогам, школярам, студентам, краєзнавцям, широкому колу читачів.

Прес-служба Ярмолинецького лісгоспу.

IMG_9304 IMG_9306 IMG_9307 IMG_9308

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*