Вимога часу – ефективно протидіяти сказу

На засіданні Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Шепетівській райдержадміністрації  розглянуто заходи з регулювання чисельності червоної лисиці на території району. Увага до цієї проблеми викликана тим, що епізоотична ситуація щодо сказу тварин   залишається складною.

Як повідомляє Шепетівське райуправління головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області, цього року зареєстровано два неблагополучнихпункти зі сказу – села Хутір і Білокриниччя. Протягом року в краї вакциновано проти сказу понад 5600 собак і 4200 котів, 407 інших тварини, проведено вимушені дезинфекції.

У 2019 році Шепетівська райорганізація мисливців та рибалок і ДП «Шепетівський лісгосп» вже відстріляли майже двісті лисиць і здичавілих собак. Для ефективного проведення кампанії з пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин на території району для проведення відстрілу та відбору матеріалу створено робочі групи, до складу яких входять мисливці та спеціалісти районної державної лікарні ветеринарної медицини. Матеріали для дослідження направляються до Хмельницької регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби.

З метою посилення  боротьби й профілактики сказу серед тварин, запобігання захворювання на сказ людей надзвичайна протиепізоотична комісія при Шепетівській районній державній адміністрації розробила  заходи, які взято до неухильного виконання. В роботу активно включився й Шепетівський лісгосп.

Прес-служба Шепетівського лісгоспу.

1

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*