Вимога часу – підняти рівень механізації лісокультурних робіт

     Питанню механізації лісокультурних робіт керівництво Хмельницького обласного управління лісового та мисливського господарства приділяє постійну увагу. І є вже добрі результати: лісогосподарські підприємства перейшли на догляд лісових культур з допомогою мульчера. Зараз поставлено завдання – посадку лісу теж проводити механізовано.

     Днями на базі ДП «Старокостянтинівське лісове господарство»  відбулася виїзна робоча нарада  під керівництвом начальника управління Петра Пешка. Спеціалісти управління, директори й головні лісничі державних лісогосподарських підприємств Хмельниччини разом з конструкторами  ТОВ «Красилівагромаш» вдруге випробували в реальних умовах лісопосадочну машину, яку заводчани розробляли з активною участю лісівників.
     На нараді після випробувань було висловлено багато пропозицій  з удосконалення машини  для досягнення мінімізації ручної праці при створенні лісових культур. Конструктори запевнили, що осінню лісокультурну кампанію лісівники зможуть виконувати за допомогою  нової машини.
Пресслужба ДП “Старокостянтинівський лісгосп»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*