ВИРОБНИЧОМУ ТРАВМАТИЗМУ – ЗАСЛІН

    Збереження здоров’я і працездатності людини в процесі роботи є    приорітетом  у ДП «Кам’янець-Подільське лісове господарство».  Передусім, це стосується створення безпечних умов праці  та запобігання виробничого травматизну. Компетентність та знання самих працюючих тут відіграють значну роль.

     Отож традиційно в зимові місяці  керівники підрозділів  згідно з «Положенням  про проведення навчання та перевірки знань з питань охорони праці» проводять  навчання   працівників  з охорони праці по 30-годинній програмі. Цьогорічні заняття були досить насиченими. Детально розглядали загальні положення з питань охорони праці та  інструкції щодо специфіки виконання робіт з підвищеним рівнем небезпеки, перевірки   практичних навиків при безпосередньому виконані робіт  із звалювання дерев, трелювання, розкряжування хлистів, вантажно-розвантажувальних  робіт на нижньому складі. 

     Перевірку знань провела   постійно діюча комісія підприємства з числа головних спеціалістів та представника профспілкової організації. 

      Як зазначив голова комісії, директор підприємства Валерій Пустильний, рівень знань працюючих з питань охорони праці визнано  задовільним. Керівників структурних підрозділів  зобов’язано щоденно дбати про підвищення професійного рівня  підлеглих. 

Пресслужба Кам’янець-Подільського лісгоспу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*