Виробничі здобутки – вагомі, але є і багато резервів

Сьогодні, 19 серпня в Хмельницькому обласному управлінні лісового та мисливського господарства відбулася колегія з участю керівників підвідомчих лісогосподарських підприємств.

Відкриваючи засідання, начальник управління Петро Пешко привітав лісівників зі святом Спаса й відзначив високі показники роботи колективів підприємств. Він також розповів про хід засідання колегії Держлісагентства й про ті завдання, які поставлено перед галуззю. Претензій до роботи лісівників Хмельниччини немає, однак є резерви і їх треба задіювати, щоб добитися ще більшої ефективності в господарюванні.

Доповідаючи про підсумки фінансово-господарської діяльності підприємств за перше півріччя 2020 року, заступник начальника управління Олександр Семенець зазначив, що дохід від реалізації продукції склав 340,8 мільйона гривень. Загальна сума сплачених податків і зборів становить 157,9 мільйона гривень. Продуктивність праці на державних лісогосподарських підприємствах краю одна з найвищих у галузі. а середня заробітна плата -найвища й становить 15 тисяч 149 гривень.

Начальник відділу бухгалтерського обліку та економічного аналізу-головний бухгалтер Людмила Роля проаналізувала дебіторську й кредиторську заборгованість підприємств.

Особлива увага на колегії була приділена ефективності використання лісосировинних ресурсів. Заступник начальника управління Юрій Безноско в розрізі кожного підприємства проаналізував стан справ, вказав на недоліки і резерви поліпшення господарювання. Звернуто увагу на процес заготівлі лісових ресурсів. Необхідно добитися і в подальшому підвищення виходу цінних сортаментів. Аукціонні електронні торги слід проводити частіше, в міру необхідності, в тому числі й через систему «Прозоро». Активніше треба займатися переробкою низькосортної деревини, яка не має попиту в споживачів. Також зазначалося, що в першому півріччі вихід лісоматеріалів круглих зріс на 3 відсотки. Вартість знеособленого кубометра деревини в нас одна з найвищих в Україні. А середні реалізаційні ціни в Хмельницькому ОУЛМГ на лісоматеріали круглі дубові найвищі.

Виступаючий критично проаналізував стан побічного користування в лісгоспах. Хоча його обсяги зростають, але повільно. Слід добиватися кращої результативності.

Про те, як ведеться антикорупційна діяльність на підприємствах проінформував головний спеціаліст-юрисконсульт управління Ярослав Втерковський. Він також дав роз’яснення щодонорм застосування   антикорупційного законодавства.

Перший заступник начальника обласного управління Павло Золотий зосередився на лісовпорядкуванні та на необхідності вчасних розрахунків з виконавцями робіт. Увага була приділена проведенню доглядів за створеними насадженнями та якості робіт.

На колегії розглянуто й інші питання діяльності підприємств.

IMG_0100 IMG_0105

 

 

 

 

 

Прес-служба Хмельницького ОУЛМГ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*