Виїзна виробнича нарада лісівників Хмельниччини

   Сьогодні, 13 травня   на базі Сатанівського лісництва  ДП «Ярмолинецьке лісове господарство» відбулася  розширена виробнича нарада Хмельницького ОУЛМГ.   Участь у її роботі взяли начальник Хмельницького обласного управління лісового та мисливського господарства Петро Пешко, заступники начальника управління Павло Золотий та Юрій Безноско, голова галузевого обкому профспілки  Віталій Лісовий,  директори  державних лісогосподарських підприємств.

      Директор Ярмолинецького лісгоспу Іван Кирилюк та лісничий Сатанівського лісництва Віктор Стецюк провели для учасників заходу своєрідну екскурсію, яка була досить насичена і різноманітна. Гості оглянули вікові букові насадження,    лісові культури різних років створення, побачили, як проведено проріджування  і прочищення в  насадженнях. Їх також зацікавила робота машини з виготовлення тріски паливної з  лісосічних відходів.

    А коли перейшли в квартал 13, де розташований будинок відпочинку для лісівників і всіх бажаючих,  керівництво лісгоспу  поділилося планами його реконструкції та  підвищення рівня послуг.

     Під час знайомства з лісництвом і його господарською діяльністю учасники наради ділилися власним досвідом з ведення лісового господарства та багато дискутували. Адже  територія Сатанівської дачі має землі заповідної зони та зони регульованої рекреації, які вимагають особливого ставлення. Лісівники це чітко розуміють, але мають і своє бачення щодо ведення лісогосподарської діяльності на цих територіях.

     На пленарній частині  учасники наради обговорили побачене в Сатанівському лісництві. Директор колективного ремонтного будівельного підприємства «Модерн» Віктор Чепрак представив  проект будинку відпочинку після реконструкції.  

Пресслужба Хмельницького ОУЛМГ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*