Виїзна нарада була насичена й цікава

На базі ДП «Ярмолинецьке лісове господарство» відбулася виїзна нараду за участю начальника Хмельницького обласного управління лісового та мисливського господарства Петра Пешка та його першого заступника-головного лісничого області Павла Золотого. Також участь у заході взяли директор лісгоспу Іван Кирилюк, провідні спеціалісти підприємства, лісничі.

     Нарада була досить насичена. Господарі хотіли показати все краще, чого досягли. Розпочався захід  з проведення технічного огляду автотранспорту Ярмолинецького гаража. В Ярмолинецькому лісництві побували в зоні відпочинку. Потім – на Ярмолинецькому нижньому складі.

    Переїхавши в Городоцьке лісництво, оглянули контору, теплиці,  транспорт. В кварталі 76, виділ11- 1,1га побували на  розроблюваній лісосіці,   Оглянули лісові культури різного віку та побачили процес догляду, що проводиться за ними – механізований і ручний.    Побачили   виробничий процес  заготівлі тріски паливної. На розсаднику лісництва оглянули посіви насіння дуба звичайного, а в кварталі 51, виділ 22, як  вирощують дуб «в шубі з відкритою головою».  В ботанічному заказнику загальнодержавного значення «Городоцький» оглянули насадження, середній вік яких понад 105 років.

 У  Вишнівчицькому лісництві побували в теплицях та біля  парників. Оглянули насадження віком понад 95 років у кварталі 63 виділ 5, де проводилась вибіркова санітарна рубка. Схилили голови біля пам`ятних знаків Небесній Сотні та загиблим лісівникам.    

     Директор підприємства Іван Кирилюк подякував керівникам  всіх задіяних структурних підрозділів за проведену роботу.

    Начальник Хмельницького обласного управління лісового та мисливського господарства Петро Пешко відзначив, що відповідальне ставлення до виконання посадових обов’язків, досвід в поєднанні з молодістю та прагненням до вагомих результатів і щире вболівання за спільну справу – дають вагомий результат. Лісівнича справа розвивається, фахівці шукають практично доцільні шляхи вирощування та догляду лісових культур. І саме сьогоднішні лісівники втілюють в життя запропоновані науковцями пілотні та дослідницькі проекти.

Пресслужба Ярмолинецького лісгоспу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*