Виїзна нарада в Ярмолинецькому лісгоспі пройшла з великою користю

   На базі ДП «Ярмолинецьке лісове господарство» відбулася виїзна нарада за участю начальника Хмельницького обласного управління лісового та мисливського господарства Петра Пешка та першого заступника-головного лісничого області Павла Золотого. Також участь у нараді взяли директор лісгоспу Іван Кирилюк, Ярмолинецький селищний голова Андрій Шутяк, Віньковецький селищний голова Володимир Лужняк, Зіньківський селищний голова Анатолій Кедись, провідні спеціалісти підприємства, лісничі, помічники лісничих, майстри лісу.

     Розпочали нараду із відвідування зони відпочинку Ярмолинецького лісництва, де створено хороші умови для відвідувачів. Потім лісничий Анатолій Жилюк провів своєрідну екскурсію  урочищем Евеліна: Учасники заходу поспостерігали за процесом заготівлі тріски паливної, оглянули лісові культури дуба звичайного, де проводився механізований догляд. А в кварталі лісових культур модрини цікавилися проведенням  догляду за стовбуром.      

     Ознайомилися з роботою Ярмолинецького нижнього складу (майстер Микола Динько).

     Переїхавши в Віньковецьке лісництво (лісничий Анатолій Любінецький),  спершу відвідали зону відпочинку. І це не випадково – обласне управління націлює підприємства на створення комфортних умов для відпочинку людей у лісі. Гості оглянули  різновікові лісові культури, поспостерігали, як ведеться   механізований догляд за ними.    Побачили   процес  заготівлі тріски паливної, а на пробній площі дуба звичайного, як проведено догляд за стовбуром. На думку директора Івана Кирилюка, саме проведення догляду за стовбуром дозволить у майбутньому отримати деревостани високих класів якості.

     У  Зіньківському лісництві (лісничий Микола  Магаляс) побували в теплицях та на розсаднику, в цеху переробки продукції побічного користування. Оглянули свиноферму.  Увага була приділена й огляду лісових культур, догляду за ними.

     У кожному лісництві біля пам’ятних знаків квітами та хвилиною мовчання, вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні та загиблих в АТО лісівників.

     На підбитті  підсумків наради директор підприємства Іван Кирилюк подякував керівникам   структурних підрозділів за проведену роботу. Було зазначено  важливість  участі майстрів  лісу в заході,  адже вони побачили досягнення своїх колег. А посада майстра лісу передбачає надзвичайно великий та важливий обсяг роботи, від якого залежить склад і стан лісових насаджень, правильне, вчасне та чітке оформлення поточної та звітної документації.    

     Начальник Хмельницького ОУЛМГ Петро Пешко відзначив, що надзвичайно приємним є те, що участь в подібних робочих нарадах  беруть керівники  місцевих ОТГ. Це свідчить не лише про їх небайдужість до збереження лісових багатств, а й говорить про можливість проведення конструктивного діалогу з лісівниками і спільного вирішенні соціальних питань.

Пресслужба Ярмолинецького лісгоспу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*