Виїзна нарада пройшла продуктивно

       На базі Голицького лісництва відбулася виїзна нарада Славутського лісгоспу. Детально розглянуто роботу підприємства в цьому році в усіх напрямках діяльності.   Як ведуться різні види рубок ФОПами, як виконуються аукціонні зобов’язання, яким має бути рівень середньої заробітної плати працівників підприємства та яка сума податків ще буде сплачена до кінця року – ось далеко не повний перелік питань, котрих торкалися впродовж дня учасники наради інженерно-технічних працівників.
«Ми маємо немало поточних невідкладних завдань, вирішення яких потребує спільного обговорення та колективного вирішення, – розпочав нараду директор підприємства В.В Сапожнік. – Тому ми і зібралися сьогодні у нашому найбільшому лісництві, щоб спланувати і відпрацювати позиції та оперативні заходи, котрі потребують особливої уваги, аби достойно завершити нинішній складний рік».
Пріоритетним напрямком розвитку лісогосподарської галузі на сьогодні є забезпечення розширеного відтворення лісів. У 2020 році державне лісогосподарське підприємство забезпечило виконання всього комплексу лісокультурних робіт в передбачених обсягах. Відтворення лісів проведено на площі 198 га, що становить 124 % річного завдання. Із усього методом садіння і висівання лісу створено 168 га лісових культур і на площі 30 га відбулося природне поновлення.  Для успішного проведення лісокультурної кампанії 2020-2021 рр. цьогоріч вирощено 1 млн. 470 тис. стандартних сіянців, у тому числі  із закритою кореневою системою – 605 тис. шт. Заготовлено лісового насіння 4200 кг, в тому числі жолудя дуба зичайного 3800 кг. Для підвищення біологічної стійкості і продуктивності майбутніх деревостанів щороку все більша частина лісових культур створюється з садивного матеріалу, вирощеного із закритою кореневою системою.
Учасники наради відвідали кв. 30 Партизанського лісництва, де на експериментальній площі 4,8 га проводилася рубка догляду – проріджування з різною інтенсивністю вибірки. Головний лісничий О.О.  Веремій зосередив увагу на якості і своєчасності проведення рубок. Також наголошувалося на необхідності посилити вимоги безпеки на лісосічних роботах як ФОПами, так  і працівниками підприємства.
Багато уваги на нараді приділено протипожежним заходам.     Мова йшла і про реалізацію новорічних ялинок, освітній рівень працівників, які займають ключові посади, про організацію роботи з громадськістю та із ЗМІ, співпрацю з новоствореними ОТГ.

     Пресслужба ДП «Славутський лісгосп».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*