Виїзна нарада Хмельницького ОУЛМГ

Сьогодні, 11 грудня на базі Старокостянтинівського лісгоспу відбувається виїзна нарада Хмельницького обласного управління лісового та мисливського господарства. У її роботі беруть участь директори й головні лісничі підвідомчих підприємств, а також партнери лісівників – голова спостережної ради заводу «Красилівагромаш» М.І. Бояршин, генеральний директор цього підприємства А.Д. Чайчук і головний конструктор Б.Я. Гашевський. Виробничники приїхали презентувати виготовлений ними на замовлення лісівників мульчер, що працює на базі трактора МТЗ-82.

Відкриваючи нараду, начальник управління П.С. Пешко заначив, що застосування мульчера на підприємствах сприятиме підвищенню продуктивності і ефективності роботи, зменшенню обсягів ручної праці. Вивільнені працівники займатимуться розвитком побічного користування, яке є генеральною лінією управління.

Потім директор Старокостянтинівського лісгоспу Ю.Д. Грачук ознайомив учасників заходу з основними напрямками роботи підприємства. Присутні переглянули відеоролик про роботу мульчера. А згодом безпосередньо в лісі побачили його роботу.

У програмі наради також знайомство з виробничою діяльністю лісокомплексу,  огляд лісових культур різних років створення.

Детальний звіт про роботу наради буде опубліковано пізніше.

Прес-служба Хмельницького ОУЛМГ.

photo_2019-12-11_09-32-12 photo_2019-12-11_09-31-56 Безымянныйr Безымянный

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*