Виїзний День депутата в Славутському лісгоспі

Депутати Славутської міськради на чолі з головою ради  Василем  Сидором провели виїзний День депутата в місцевому  лісгоспі. В заході також взяли участь начальник обласного управління лісового та мисливського господарства Петро Пешко та перший заступник начальника управління Павло Золотий. Обранці не лише ознайомилися  з характеристикою лісового фонду, санітарним станом, охороною та захистом лісу, а й  обговорили перспективи рекреаційної діяльності та впровадження передових методів ведення лісового господарства.

    Гості також взнали, що протягом 11 місяців 2018 року лісове господарство сплатило до бюджету міста Славути  майже 8 мільйонів гривень.  До Пенсійного фонду спрямовано 6,4 мільйона гривень. Всього сплачено  податків до бюджетів усіх рівнів   48 мільйонів гривень, що складає 39,6 відсотка від обсягу реалізації продукції, який   становить 121, 1 мільйона гривень.

     «Депутатська діяльність – це не лише опрацювання проектів рішень, які виносяться на розгляд сесій міської ради. Депутати повинні орієнтуватися як в досягненнях, так і в проблемах усіх сфер життєдіяльності міста, фахово підходити до їх вирішення. Практичною  складовою проведення Днів депутата є донесення важливої для  діяльності інформації щодо соціально-економічного розвитку міста, ефективного використання бюджетних коштів, реалізації реформ на Славутчині», – зазначив  Василь  Сидор.

     Славутські лісівники також беруть активну участь у місцевому самоврядуванні. Підприємство представлено депутатами  в міській і  районній радах. Семеро кандидатів у депутати зараз балотуються на виборах до Улашанівської ОТГ, – повідомив директор лісгоспу Віктор  Сапожнік.

     Перший виїзний День депутата в лісовому господарстві міські обранці назвали змістовним та корисним для їхньої діяльності. На переконання обранців, потрібно здійснювати такі заходи періодично радам усіх рівнів, де знайомитися з економічним, промисловим і туристичним потенціалом, вивчати проблемні питання та спільно з місцевим керівництвом шукати шляхи їх вирішення.

Прес-служба  Славутського лісгоспу.

День депутата Пожежний склад Посадковий матеріал DSC_0711

IMG_8583 IMG_8577

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*