Виїзний семінар-навчання проведено з великою користю

На базі ДП «Шепетівський лісгосп» під головуванням першого заступника начальника управління П.С. Золотого проведено виїзний семінар-навчання головних лісничих підприємств Хмельницького обласного управління лісового та мисливського господарства.

Збір учасників відбувся на території лісокомплексу, де директор Шепетівського лісгоспу В.М. Сасюк ознайомив присутніх з діяльністю підприємства.

Основна частина семінару пройшла на території Романівського лісництва. Тут гості мали змогу оглянути лісові культури різних років створення, ознайомилися з проведенням рубок догляду в молодняках та  з процесом розробки лісосік головного користування.

Жваве обговорення викликало проведення догляду за лісовими культурами за допомогою рубщика коридорів (РКР-1,7) на базі МТЗ-82.

Не менш цікаво було подивитися на проведення рубок догляду – освітлень, прочищень та проріджувань, здійснених у 2019 році та в попередніх роках. Кожний присутній мав змогу висловити своє бачення в проведенні заходів з догляду за лісом та поділитися власним досвідом.

Прес-служба Шепетівського лісгоспу.

DSC_1036 DSC_1232 DSC_1153 DSC_1086

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*