Виїзні наради – корисні й ефективні

Під керівництвом директора Ярмолинецького лісгоспу Івана Кирилюка  проведено виїзну нараду в Городоцькому та Купинському лісництвах. Участь у ній взяли  перший заступник начальника  Хмельницького ОУЛМГ  Павло Золотий, керівники структурних підрозділів та головні спеціалісти підприємства.

Розпочали нараду з Купинського лісомисливського лісництва. Лісничий  Володимир Москалюк  познайомив присутніх з колективом і територією нового лісництва. Вони оглянули плодовий сад площею 0,72 га, короба, де  вирощуються сіянці дубу звичайного, гіркокаштану, горіха грецького, калини. Також побували на лісових культурах дуба звичайного 2017 року,. дубово-липових культурах посадки 2019 року. Біля пам`ятника загиблим лісівникам поклали квіти й схилили голови в хвилині мовчання.

Потім учасники наради відвідали Городоцьке лісництво, яке очолює  Сергій Садовий. Він поділився  з колегами досвідом з ведення господарської діяльності ввіреного підрозділу. Оглянули  квартал 76 (змішані лісові культури дуба звичайного, модрини європейської, дугласії), квартал 74 ( культури дуба звичайного посадка), квартал 51,вид.20 (лісові культури 2011 року на площі 2 га). В 2019 році там був проведений догляд за стовбуром. В кварталі 51 вид.22 оглянули  лісові культури дуба  2015 та  2020 років посадки загальною площею 1,6га. Відвідали  квартал 51, в якому  закладено плантації ялиці білої , ялини новорічної та дуба звичайного. Учасники заходу також побували на реконструйованій зоні відпочинку (відповідальні за санітарний стан  помічник лісничого Михайло Яблонський та лісник Андрій Рудар). В кварталі 8,вид.7 оцінили  якість проведення  вибіркової санітарної рубки на площі 5га  та  прохідної рубки  на площі 4,7 га.

Прес-служба Ярмолинецького лісгоспу.

3 1 2

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*