Включайтеся в громадську акцію “Створюємо ліси разом”

З 1 жовтня по 30 листопада в рамках програми Президента держави “Зелена країна” проходитиме громадська акція Держлісагентства “Створюємо ліси разом”.

    Мета акції:

  •  покращити комунікацію представників лісової галузі з суспільством; 
  •  підвищити імідж професії лісівника й поінформованість суспільства щодо важливості та необхідності проведення лісогосподарських заходів;
  •  поширити знання про ліси та їх важливість для існування життя на планеті;
  • поліпшити екологічну ситуацію в країні;
  •  виховувати в підростаючого покоління шанобливе ставлення до природи.

      Заходи акції:

   1. Садіння дерев, проведення робіт з лісовідновлення та лісорозведення із залученням місцевого населення, учнівської та студентської молоді, представників громадських організацій, центральних,  місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, засобів масової інформації, представників громадськихоб’єднань.

  Кожен українець може безкоштовно долучитися до висадження лісу в будь-якому регіоні України. Для цього потрібно заповнити онлайн форму на спеціально створеному вебсайті. Цю інформацію отримує обласне управління лісового та мисливського господарства й організовує запрошення на висадку дерев (терміни залежать від кліматичних умов області). Основні меседжі – «Створюємо  ліси разом», «Зелена країна для кожного з нас».

  Крім того необхідно провести висадку скверів на землях територіальних громад, парків у кожній школі.

  2. Інформаційні та роз’яснювальні заходи (екскурсії, тематичні зустрічі, лекції, прес-тури) щодо ролі та важливості лісів для існування життя на планеті, значення праці лісівника в забезпеченні  створення, охорони та захисту лісових насаджень. Суспільство має знати, що лісівники щорічно відтворюють понад 40 тисяч гектарв лісів, а це – 200 мільйонів дерев.

  3. Пресконференції, круглі столи з метою зняття соціальної напруги та критичних настроїв у суспільстві, викликаних хибними стереотипами суспільної думки  щодо лісового господарства.

  4. Конкурси, вікторини, фестивалі, які за тематикою відповідають меті акції.  Профорієнтаційні заходи щодо популяризації професії лісівника.

 Хмельницьке обласне управління лісового та мисливського господарства і його підвідомчі підприємства розгорнули велику підготовчу роботу. Так, налагоджено комунікацію з усіма лісокористувачами краю з метою узгодження порядку співпраці , визначено ділянки під залісення. У засобах масової інформації, в соціальних мережах, на вебсайтах лісгоспів поміщено матеріали про мету та завдання акції. На білбордах, сіті-лайтах  у містах і селищах зони діяльності лісгоспів розміщено рекламні матеріали. В багатьох школах прочитано лекції про акцію «Створюємо ліси разом». В територіальних громадах розміщено інформативні матеріали про акцію.

  У кожному лісгоспі визначено відповідальних за зв’язок  з громадськістю щодо  проведення акції. В Хмельницькому обласному управлінні лісового та мисливського господарства  вичерпну інформацію про проведення акції нададуть головний спеціаліст Людмила Гаврилюк та керівник пресслужби Віктор Самсонов. Контактний телефон –  0382  78 81 52.

Пресслужба Хмельницького ОУЛМГ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*