Володимиру Йосиповичу СТАНІСЛАВОВУ – 65!

Головний спеціаліст відділу лісового та мисливського господарства Хмельницького ОУЛМГ Володимир Йосипович   СТАНІСЛАВОВ відзначив своє шістдесятип’ятиріччя.

 

У системі лісового господарства області він працює з 1972 року. Починав трудовий шлях робочим на рубках догляду Михайлівського лісництва, потім був помічником лісничого. З 1998 року працює в об’єднанні «Хмельницькліс». Згодом переведений на роботу помічником лісничого Ярмолинецького держлісгоспу. З 2001 року – помічник лісничого Михайлівського лісництва, майстер лісу.

З 2005 року працює в Хмельницькому ОУЛМГ. До виконання службових обов’язків ставиться відповідально. Поставлені перед ним завдання виконує вчасно. Бере активну участь в житті профспілки.

За сумління відзначений Почесною грамотою Держлісагентства України, Почесною грамотою начальника Хмельницького ОУЛМГ. А з нагоди шістдесятип’ятиріччя начальник Хмельницького ОУЛМГ Петро Пешко вручив йому ще одну відзнаку – Почесну Грамоту Хмельницької обласної організації профспілки працівників лісового господарства.

Колеги щиро вітають Володимира Йосиповича з ювілеєм і бажають йому міцного здоров’я, довгих років життя!

 

 

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*