Всеукраїнський зліт учнівських лісництв

У Чернігівській області проходив II (фінальний) етап Всеукраїнського зльоту учнівських лісництв закладів загальної середньої та позашкільної освіти. Основною метою проведення заходу є залучення учнівської молоді до природоохоронної та дослідно-експериментальної роботи в галузі лісового господарства, збереження біологічного різноманіття лісових екосистем.
У заході взяли участь 24 команди – переможці обласного етапу з усіх регіонів України. Команда від Хмельницької області цього року складалася із 5 осіб: директор НПП «Мале Полісся» А.В. Сасюк, лісничий Пліщинського лісництва ДП «Шепетівське лісове господарство» М.В. Савчук, керівник зразкового учнівського лісництва «Пліщинське» Пліщінської ЗОШ І-ІІІ ст. М.А. Зведенюк та двоє вихованців шкільного лісництва.
Всі учасники заходу оформляли виставки-презентації досягнень своїх учнівських лісництв у Чернігівському обласному Палаці дітей та юнацтва. Також проводився відкритий захист науково-дослідницьких робіт у галузі лісового господарства та одночасно для керівників учнівських лісництв відбулися педагогічні читання «Використання ідей В.О. Сухомлинського та інших вчених у галузі збереження природи в контексті профорієнтаційної роботи учнівських лісництв».
Також учасники зльоту заклали Алею Єдності і Миру на території агробіостанції Чернігівського обласного педагогічного ліцею для обдарованої сільської молоді.
Програма заходу була насичена різноманітними екскурсіями до лісогосподарських підприємств Чернігівщини, де учасникам зльоту показали різні технології вирощування садивного матеріалу основних лісоутворюючих порід та декоративного садивного матеріалу.
За підсумками зльоту команда учнівського лісництва Пліщинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Хмельницької області нагороджена дипломом Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Міністерства освіти і науки України за активну участь у ІІ (фінальному) етапі Всеукраїнського зльоту учнівських лісництв закладів загальної середньої та позашкільної освіти.
Прес-служба НПП “Мале Полісся”.

43

45

зображення_viber_209-30_11-37-34

зображення_viber_2019-09-30_11-37-34

22

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*