Вшанували ветерана лісової галузі

Начальник Хмельницького обласного управління лісового та мисливського господарства П.С. Пешко, голова Хмельницької обкому профспілки працівників лісового господарства В.М. Лісовий, голова Ізяславської районної державної адміністрації І.Б. Федорчук, голова Ізяславської районної ради С.В. Шлегель, міський голова Ізяслава В.І. Корнійчук, колеги, друзі привітали із виходом на заслужений відпочинок директора ДП «Ізяславський лісгосп» П.І. Курельчука.

Петро Іванович Курельчук народився в селі Жовтневе Олевського району Житомирської області 3 липня 1951 року. Після закінчення Малинського лісотехнічного технікуму в 1970 році направлений на роботу в Західно-Сибірське лісовпорядкувальне підприємство м. Новосибірська. Потім проходив строкову службу на Тихоокеанському військово-морському флоті.
Поовернувся в Україну. Спершу працював техніком-лісоводом Городницького лісгоспзагу Житомирської області. На Хмельниччині з березня 1974 року. З цього часу й по листопад 2001 року працював в Славутському держлісгоспі на посадах майстра лісу, інженера лісових культур, лісничого, з квітня 1986 року – головним лісничим. Без відриву від виробництва у 1979 році закінчив Українську сільськогосподарську академію за спеціальністю – лісове господарство.З 19 листопада 2001 року по даний час працював директором державного підприємства «Ізяславське лісове господарство».
Нагороджений Почесною Грамотою Верховної Ради України, Грамотами Державного агентства лісових ресурсів України, Хмельницької обласної державної адміністрації та обласної ради, Ізяславської районної державної адміністрації та Ізяславської районної ради, Ізяславської міської ради. Обирався неодноразово депутатом Славутської та Ізяславської районних рад, член виконкому Ізяславської міської ради.
Відмінник лісового господарства України. Загальний трудовий стаж – 54 роки, у лісовому господарстві – 47 років.
За час роботи в лісовій галузі Петро Іванович не тільки зарекомендував себе досвідченим та кваліфікованим спеціалістом, але й мудрим наставником.

Під керівництвом  П.І. Курельчука підприємство стало комплексним та багатопрофільним. Тут займаються лісорозведенням, доглядом за лісовими культурами, охороною та захистом лісів, переробкою деревини, вирощуванням декоративного посадкового матеріалу.

На торжествах з нагоди проводів на заслужений відпочинок
Петру Івановичу вручили почесні грамоти, цінні подарунки та сувеніри. На адресу ветерана було сказано багато теплих слів за наполегливу та багаторічну працю. Йому побажали довгих років життя, радості від дітей та онуків,  мирного неба над головою.

Прес-служба ДП «Ізяславський лісгосп».

lisgosp-16-07-1 1

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*