Вшанували ветерана праці

Ветеран праці, активіст ветеранського руху, колишній голова профспілкового комітету ДП “Кам’янець-Подільський лісгосп” Дмитро Леонтійович Савчук  відзначив своє 80-річчя.

Привітали ювіляра в колі колег, друзів. Голова обкому профспілки працівників лісового господарства Віталій Лісовий, директор лісгоспу Валерій Пустильний, голова профкому підприємства Анатолій Сушарник подякували ювіляру за активну громадянську позицію, великий внесок у розвиток лісового господарства.

А розпочався трудовий шляхДмитра Леонтійовича в Криму -в Білогірському лісгоспіпісля закінчення в 1964 році сільськогосподарської академії. Призначили на посаду старшого інженера з лісових культур. Надзвичайно відповідальна та цікава робота тоді проводилась по відновленню гірських лісів, залісненню яруго-балкових земель та еродованих схилів шляхом терасування та створенням на них лісових культур. Разом з колегами посадив понад 3,5 тисячі гектарів стійких до примхливих умов насаджень.

У 1974 році як відповідального працівника, грамотного організатора Д.Л. Савчука призначили на партійну роботу в Білогірський райком партії, де працював до 1982 року. Проте любов до рідного лісу, землі повернули його на Кам’янеччину. З 1982 року працював на меблевій фабриці, згодом очолив відділ соціального забезпечення Кам’янець-Подільського райкому партії і працював до 1986 року. Повернувся в лісове господарство, спочатку помічником лісничого Панівецького лісництва Кам’янець-Подільського лісгоспзагу, а в вересні 1986 року обрали його головою профспілкового комітету підприємства. Профспілковій роботі віддав 19 років.

Дмитро Леонтійович завжди був на виробництві, на лісових ділянках, на лісоскладах і в майстернях – до всього було діло. Він завжди з повагою і шаною ставився до рядових працівників і спеціалістів, керівників підрозділів, які вірили в те, що їхнє життя і праця будуть соціально захищеними. Найвищі людські закони записані в кожного в серці. І завжди одним із найголовніших має бути – вірність обраній справі, своїй країні, своїй родині, любові до рідної землі.

Всі ці якості має наш ювіляр. І хоча на заслуженому відпочинку, продовжує цікавитись лісовим господарством, життям колективу. Також веде активну громадську діяльність, працює в архівах, де збирає матеріали з історії лісгоспу, про який хоче написати книгу.

Отакий він, працьовитий і завзятий, патріот лісової галузі, громадський активіст Дмитро Леонтійович Савчук.

Прес-служба Камянець-Подільського лісгоспу.

 

0-02-0a-a28b6ef317c2cad54b0c8d00ea8866e5cba33346bd6ad799795f2f14466f2358_full DSC_8423

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*