ВШАНУВАЛИ ЗНАНОГО ЛІСІВНИКА

У обласному управлінні лісового та мисливського господарства відбулося вшанування знаного лісівника Володимира Хоптинця, який віддав служінню подільському лісу 42  роки. Прийшовши в Ярмолинецький лісгоспзаг  спеціалістом лісових культур, він згодом, кар»єрно зростаючи, став знаним фахівцем  своєї справи в Україні,.з яким радяться, у якого вчаться, переймають досвід.  Володимир Михайлович Хоптинець дев»ятнадцять років працював першим заступником начальника Хмельницького обласного управління лісового та мисливського господарства.

Він – заслужений лісівник України, людина новаторського духу, всі дії якої спрямовувалися  на відтворення, охорону й захист подільських лісів. У тому, що в області на високому рівні ведеться лісове господарство, є і його чимала заслуга. Хоптинець повсякчас  дбав про впровадження новітніх технологій вирощування посадкового матеріалу, догляду за лісовими насадженнями. Він був одним з ініціаторів створення лісових культур з участю швидкорослих модрин європейської та  японської на зрубах всихаючих ялинників. Таких насаджень у лісгоспах створено майже 6 тисяч гектарів. І вони оправдують сподівання: добре прижилися, дають гарні прирости деревини.

Володимир Михайлович разом з однодумцями доклав чимало зусиль, аби в центральних та південних районах Хмельниччини  створити високопродуктивні насадження, де домінують корінні подільські породи – дуб, ясен, липа, бук європейський. Головний лісничий управління Хоптинець не любив засиджуватися в кабінеті. Він – повсякчас серед людей, відвідував підприємства, радив, як краще добитися вагомих результатів, націлював лісничих на новаторство, впровадження кращих  світових новинок ведення лісового господарства.

Про всі ці та інші достоїнства Володимира Хоптинця й говорили колеги, проводжаючи його на заслужений відпочинок. Але Володимир Михайлович не розлучається з лісівничою сім»єю –  трудитиметься на посту голови обласної організації Товариства лісівників України. Впевнені, його вміння, знання втіляться ще в багато хороших справ.

Прес-служба Хмельницького ОУЛМГ.

6 1 2 3 4 5

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*