Відбувся захист бізнес-проектів

У Хмельницькому обласному управлінні лісового та мисливського господарства проведено виробничу нараду з участю директорів підприємств, фахівців управління. На широке обговорення було винесено питання захисту раніш поданих бізнес-проектів, що покликані подальшому розвитку підприємств, створенню нових робочих місць та отриманню додаткового ефекту від впровадження нових технологічних процесів.

Відкриваючи нараду, начальник управління Петро Пешко наголосив на важливості бізнес-проектів, які мають стати головним орієнтиром розвитку підприємств. Слід обрати напрямки, на яких буде зосереджена основна увага. Пріоритетом повинні стати уже започатковані добрі справи: вирощування та догляд лісу за європейськими технологіями, технічне переоснащення виробничих процесів, а також – побічне лісокористування. І, звичайно, треба розробити чітку стратегію збуту виробленої продукції, налагодження контактів із споживачами.

У обговоренні важливого питання взяли участь директори підприємств Віктор Сапожнік, Ігор Бурковський, Іван Кирилюк. Внесено чимало слушних пропозицій, які стануть основою бізнес-планів. Вирішено об’єднати зусилля частини лісгоспів у справі лісовирощування, зокрема, в забезпеченні сіянцями із закритою та покращеною кореневою системою. Інша група підприємств зосередиться на розвитку побічного користування.

На нараді також розглянуто низку інших питань діяльності підприємств.

Прес-служба Хмельницького ОУЛМГ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*