Відбувся XXIII Всеукраїнський конкурс вальників лісу

 

  Організаторами конкурсу виступили Державне агентство лісових ресурсів і Товариство лісівників України за підтримки компанії «Андреас Штіль».

  Перший день змагань   проходив у Тетерівському лісгоспі, що на Київщині. Лісоруби демонстрували майстерність у валці лісу. А наступного дня на  майданчику виставки «Лісдеревмаш», що проходила в Києві, розгорнулося цікаве дійство. Тут  28 команд професіоналів і 5 юніорів змагалися в таких конкурсних видах: заміні ланцюга бензопили, комбінованому і точному розпилюванні колод, обрізуванні гілок.

Перше місце серед професіоналів виборов Віталій Слюсарчук , представник компанії  «Андреас Штіль» із Сторожинецького коледжу. Друге – за  Юрієм  Брожком, вальником лісу Лугинського держлісгоспу Житомирського ОУЛМГ. Третє місце посів Сергій Домашкін, який представляв Харківське ОУЛМГ. Майстер лісу Городоцького лісництва Ярмолинецького лісгоспу Артур Савчук зайняв досить високе дев’яте місце

У юніорів переможцем став Василь Рибак з Львіського ОУЛМГ. Другий результат показав Вадим Дзюба  із Сумського ОУЛМГ, третій – представник Львівського ОУЛМГ  Андрій Ільницький.

Кращі учасники одержали грамоти і винагороди  від Держлісагентства, медалі і грамоти від Товариства лісівників України, призи  від спонсорів.
 
Пресслужба Хмельницького ОУЛМГ.

Пресслужба Хмельницького ОУЛМГ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*