Відбулася колегія Хмельницького ОУЛМГ

У Хмельницькому відбулося засідання колегії обласного управління лісового та мисливського господарства. Про підсумки господарсько-фінансової діяльності за І півріччя 2022 року доповів заступник начальника управління Олександр СЕМЕНЕЦЬ.

«За шість місяців підприємства Хмельницького ОУЛМГ сплатили понад 301 мільйон гривень податків та зборів. Дохід від реалізації продукції склав 661,2 млн грн. Середня заробітна плата працюючого становить 34,5 тис. грн».

Про стан використання земель лісогосподарського призначення на підприємствах, діяльність яких координується Хмельницьким ОУЛМГ, прозвітував начальник відділу лісового та мисливського господарства Анатолій ЛОБОДА.

«На сьогодні в постійному користуванні державних лісогосподарських підприємств Хмельницького ОУЛМГ перебуває 194,2 тисячі гектарів земель лісогосподарського призначення. З них оформлено прав на користування земельними ділянками – 193,2 тисячі гектарів. Це 99,5 % і найкращий показник в Україні».

Про використання лісосировинних ресурсів, забезпечення населення та територіальних громад дровами паливними проінформував головний спеціаліст Андрій КОРІНЕЦЬ.

«За 8 місяців підприємствами реалізовано понад 103 тисячі кубометрів дров паливних. Наразі на складах лісгоспів в запасі 2400 кубометрів дров. В першу чергу природним ресурсом забезпечують населення, заклади комунальної та соціальної сфер. До кінця року підприємства готові поставити на ринок ще 60 тисяч кубометрів дров».

Обговорено результати планових внутрішніх аудитів державних підприємств «Кам’янець-Подільське ЛГ» та «Шепетівське ЛГ».

Начальник Хмельницького ОУЛМГ Петро Пешко зазначив: «Завдання лісівників Хмельниччини №1 – працювати на Перемогу. Держава довірила нам ресурс, який ми маємо раціонально та ефективно використовувати. Попри воєнний стан ми нарощуємо свою роботу, сплачуємо податки, активно забезпечуємо населення та ЗСУ дровами. Спільними зусиллями наближаємо мирне майбутнє!».

Пресслужба Хмельницького ОУЛМГ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*