ВІДБУЛАСЯ КОЛЕГІЯ ХМЕЛЬНИЦЬКОГО ОУЛМГ

Під головуванням начальника управління Петра Пешка відбулася колегія Хмельницького обласного управління лісового та мисливського господарства  з наступним порядком денним:

  1. Про результати ревізій окремих питань фінансово-господарської діяльності підприємств Хмельницького ОУЛМГ, проведених управлінням Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області.

Головний спеціаліст – аудитор Золотий П. С.

Директор ДП «Ізяславське ЛГ» Курельчук П.І.

Директор ДП «Новоушицъке ЛГ» Стецюк П.А.

  1. Про підготовку підприємств до роботи в осінньо-зимовий період 2017- 2018 років.

Заступник начальника управління Колесник В.Г.

  1. Різне.

Головний спеціаліст-аудитор облуправління Павло Золотий детально проінформував про результати ревізій окремих питань фінансово-господарської діяльності Ізяславського та Новоушицького лісгоспів, проведених управлінням Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області. Аналізувався період більш ніж за два роки. В цілому серйозних порушень не виявлено. Однак є недоліки  й упущення  в роботі. Керівників підприємств зобов»язано  усунути порушення.

Підбиваючи підсумки розгляду цього питання, Петро Пешко зажадав від директорів інших підприємств, щоб  не допускалися порушення, які виявили ревізори. Він також  дав доручення  провести тренінг юристів, економістів та головних бухгалтерів лісгоспів. Необхідно подумати й про зміцнення юридичної служби управління.

Аналізуючи роботу підвідомчих підприємств  в осінньо-зимовий період 2016-2017 рр., заступник начальника управління Володимир Колесник констатував, що всі лісгоспи забезпечили стабільну і безаварійну роботу. А це завдяки тому, що організаційно-технічний план, що включав  понад  тридцять пунктів, виконано повністю.

Обсяг фактично використаних паливно-енергетичних ресурсів за осінньо-зимовий період  становив 1,2 тис. тонн умовного палива. Основними видами енергоресурсів є світлі нафтопродукти, газ різних видів,  електроенергія. Частка дров і відходів  власної переробки деревини  склала 5,4 відсотка.

Розвиток лісового господарства та умови, які диктує нам економічна ситуація,  сприяють нарощуванню обсягів виробництва, в той же час маємо скорочення використання паливо-мастильних матеріалів на 7,7 процента. Використання електроенергії зменшилося на 6 відсотків.  Підприємства облуправління повністю завершили програму  переобладнання автомобілів на газ.  Все це говорить про підвищення ефективності господарювання.

Для забезпечення стабільної роботи підприємств у осінньо-зимовому періоді 2017-2018 років необхідно завчасно планувати фінансове забезпечення для закупівлі енергоресурсівта скорочувати енерговитрати.І для цього є передумови. Для теплозабезпечення виробничих і адміністративних потреб підприємств використовується 11 котелень, у яких розміщено 69 котлів. Всі котли працюють на твердому паливі.  Шість з них  було встановлено за осінньо-зимовий період 2016-2017років, на що  витрачено майже 500 тис. грн. Також  проведено реконструкцію та ремонт  котелень на   суму  майже  300 тис. грн.

В осінньо-зимовий період 2017-2018 рр. загальне енергоспоживання очікується в обсязі минулого року – майже 1,2 тис. тонн умовного палива.Для стабільної роботи автотракторного парку в зимовий період заплановано закупити близько 512 тонн світлих нафтопродуктів,  8 тис.  кубометрів  стисненого газу та 460  тонн скрапленого газу. Для забезпечення технологічних процесів прогнозується використати майже 5,5 тисячі кубометрів дров паливних. Буде проведено поточний ремонт і технічне обслуговування 27 бульдозерів та екскаваторів,  Передбачається створити необхідний запас сипучих матеріалів проти ожеледиці та льодового покриву; провести поточні ремонти автомобільних доріг .

Необхідно звернути особливу увагу на електрогосподарство  підприємств,  скрупульозно перевірити всі  власні трансформаторні підстанції,  стовпи та лінії електропередач. Слід подбати про повне забезпечення зимовим спецодягом, про вагончики для обігріву працівників, місця підігріву води та маслогрійки.

При обговоренні цього питання точилася предметна дискусія про використання альтернативного палива, тон якій задав начальник управління.

На колегії розглянуто низку інших питань діяльності підприємств. Зокрема, мова йшла про  проведення сертифікації лісів. Кожен керівник підприємства доповів, у якій стадії виконання ця вкрай важлива справа. Із занепокоєнням виступаючі говорили про недопущення передачі державних лісів у приватні руки.

Підбиваючи підсумки колегії, начальник управління Петро Пешко націлив колективи на ефективне господарювання, на пошук і впровадження в роботу нових методів, європейського досвіду.

Прес-служба Хмельницького ОУЛМГ.

IMG_0471 IMG_0479 IMG_0484 IMG_1811 IMG_1823

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*