Відбулася колегія Хмельницького ОУЛМГ

Під головуванням начальника управління Петра Пешка відбулася колегія Хмельницького обласного управління лісового та мисливського господарства.

Почалося засідання з приємної церемонії. Директор департаменту агропромислового розвитку, екології і природних ресурсів Олег Омелянюк   вручив грамоти начальнику управління Петру Пешку й заступнику начальника Володимиру Колеснику, керівникам усіх лісогосподарських підприємств за активну участь у обласній виставці «Поділля-Агро-2018».

   Потім відбулася презентація рекламної агенції «Вгору». Її керівник, депутат обласної ради Тетяна Василик розповіла про  роботу колективу й про стратегію співпраці агенції з підприємствами Хмельницького обласного управлінням лісового та мисливського господарства.

   Про стан ведення кадрової  та правової роботи на підвідомчих підприємствах та установі обласного управління проінформували головний спеціаліст з персоналу Людмила Красова  і головний спеціаліст-юрисконсульт Ярослав Втерковський. Було зазначено, що незважаючи на труднощі, кількість працюючих на підприємствах за останні чотири роки залишається майже на тому самому рівні, що є добрим показником. Зараз трудиться 1710 чоловік. Молодь становить 25 відсотків від працюючих, а фаховий рівень керівників та спеціалістів – 84 відсотки. Лісгоспи  здійснюють профорієнтаційну роботу. На їхній базі працює сорок учнівських лісництв. Правова робота теж ведеться на належному рівні. Однак потрібно посилити діяльність юридичних служб у захисті інтересів лісгоспів у судах по відшкодуванню збитків, завданих лісовому господарству, та необгрунтованих позовів до лісгоспів.

   Начальник відділу бухгалтерського обліку та економічного аналізу-головний бухгалтер Людмила Роля детально проаналізувала стан бухгалтерського обліку, дебіторської й кредиторської заборгованості й достовірність звітності на підвідомчих підприємствах обласного управління. Зокрема, вона вказала на недотримання співвідношення темпів росту продуктивності праці й зарплати, а також на нераціональне використання коштів деякими підприємствами; наголосила на недопущенні прострочки термінів виплати зарплати й на інших недоліках.

   Особлива увага на колегії була привернута  до ефективності використання лісосировинних ресурсів за вісім місяців 2018 року та до виконання Програми реалізації недеревної продукції й декоративно-посадкового матеріалу в другому півріччі. Заступник начальника управління-начальник відділу використання лісосировинних ресурсів Юрій Безноско повідомив, що за дев’ять місяців заготовлено 467 тисяч кубометрів деревини, реалізовано продукції на 594 мільйони гривень. Виступаючий детально зупинився на переробці низькосортної деревини підвідомчими підприємствами. Відзначивши, що переробку нарощено вдвічі, він разом з тим наголосив, що є значні резерви для збільшення її обсягів. Також було детально проаналізовано виконання Програми реалізації недеревної продукції й декоративно – посадкового матеріалу  у розрізі кожного лісгоспу.

   На колегії розглянуто низку інших питань. Так, перший заступник начальника управління Павло Золотий зосередив увагу на необхідності якісного проведення інвентаризації лісових культур, створення передумов для переведення лісових культур у вкриту лісом площу, пришвидшення підготовки матеріалів для відводів рубок головного користування. Заступник начальника управління-начальник відділу використання лісосировинних ресурсів Юрій Безноско наголосив на додержанні дисципліни виконання договорів на поставку деревини споживачам, на необхідності частіше проводити аукціони з продажу деревини. Заступник начальника управління Володимир Колесник зупинився на питаннях охорони праці й підготовки до роботи в осінньо-зимовий період, на будівництві лісових доріг.

   Підбиваючи підсумки роботи колегії, начальник управління Петро Пешко зажадав, щоб керівники лісгоспів більше уваги приділяли економічному аналізу роботи підприємств, поліпшенню умов праці, пришвидшували виконання Програми реалізації недеревної продукції й декоративно – посадкового матеріалу.

Прес-служба Хмельницького ОУЛМГ.

IMG_0001IMG_0014IMG_0018IMG_0085IMG_0086IMG_0090

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*