Відбулася розширена техрада

У ДП “Новоушицьке лісове господарство” проведено розширену технічну раду, на якій розглянуто результати фінансово – господарської діяльності за 2019 рік. Говорити було про що, адже підприємство спрацювало успішно, виконало планові показники й отримало прибуток від діяльності.

Головний економіст М.М. Хрустінська зазначила, що обсяг заготовленої лісової продукції зріс на 4 відсотки. Виконано заплановані показники з проведення рубок формування та оздоровлення лісів. Проведено рубки в молодняках на площі 91 гектар. Створено лісові культури на ділянках площею 19 гектарів. Реалізовано декоративного посадкового матеріалу на суму 500 тисяч гривень. Торік суттєво зросли обсяги переробки деревини.

Директор підприємства П.А. Стецюк наголосив на обов’язковому проведенні заходів з підвищення ефективності використання лісосировинних ресурсів.

Головний лісничий О. О. Лукомський акцентував увагу лісової охорони на пожежонебезпечному періоді в зв’язку з нехарактерною для зими плюсовою температурою та розпорядився здійснити першочергові профілактичні та протипожежні заходи в лісах.

Інженер з техніки безпеки В.В. Кривий розповів про безпеку праці на виробництві

Прес-служба ДП Новоушицьке лісове господарство.

2 1

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*