Відбулося засідання колегії Хмельницького ОУЛМГ

Сьогодні, 28 грудня відбулося засідання колегії Хмельницького обласного управління лісового та мисливського господарства.

Про результати внутрішніх аудитів, проведених у 2019 році, та стан усунення виявлених ними недоліків доповів головний спеціаліст-аудитор управління Микола Попов. Зокрема, він зазначив, що спеціалісти обласного управління лісового та мисливського господарства провели чотири планових внутрішніх аудити та оцінили діяльність підприємств щодо законності й достовірності фінансової звітності, правильності ведення бухгалтерського обліку, дотримання актів законодавства, планів, процедур з питань ведення лісового господарства за 2017–2018 роки та завершений період цього року. Перевірки проводилися в ДП «Ізяславське лісове господарство», ДП «Летичівське лісове господарство», ДП «Кам’янець-Подільське лісове господарство» та ДП «Новоушицьке лісове господарство».

За результатами аудитів виявлені фінансові порушення усунуті в повному обсязі.

Виступаючий зазначив, що в ході аудиторських досліджень зафіксовано типові порушення при веденні бухгалтерського обліку на усіх підприємствах. Також виявлено інші недоліки та порушення.

Під час перевірок дотримано принципу об’єктивності та неупередженості, формування аудиторських звітів та висновків виключало вплив третіх осіб, не було й конфлікту інтересів. Дотримано головних вимог внутрішнього аудиту, які відповідають стратегічним завданням управління при проведенні аудитів на підвідомчих підприємствах. Об’єкти внутрішнього аудиту – підвідомчі підприємства за результатами аудитів отримали аудиторські висновки та рекомендації. Рекомендації містили конструктивні пропозиції для вдосконалення тих аспектів діяльності підприємств щодо яких проводились внутрішні аудити. Вони спрямовані на усунення всіх встановлених недоліків, порушень, відхилень та мали на меті удосконалення діяльності підвідомчих підприємств Хмельницького ОУЛМГ. За результатами проведених аудитів ведеться моніторинг усунення виявлених недоліків та порушень.

Насамкінець доповідач нагадав що недотримання фінансового, бюджетного законодавства, норм та правил ведення лісового господарства є законодавчо визначеними підставами для розірвання контракту з керівниками державних лісогосподарських підприємств. Також повідомлено, що в другому півріччі 2020 року Держагентство лісових ресурсів проводитиме аудит бухгалтерського обліку й лісогосподарської діяльності Хмельницького обласного управління лісового та мисливського господарства, під час якого буде охоплено не менше 50 відсотків підприємств, які координуються управлінням.

Відбулося обговорення результатів аудиту. Колегія дала доручення з цього питання.

На колегії розглянуто низку інших питань діяльності підприємств. Зокрема йшлося про охорону лісів від незаконних рубок, про вдосконалення аукціонних торгів деревиною й ціноутворення, про виробничий травматизм, дебіторську й кредиторську заборгованість, про претензійно-позовну роботу й інше.

Прес-служба Хмельницького ОУЛМГ.

 IMG_0061 IMG_0062 IMG_0063 IMG_0064 IMG_0065 IMG_0066 IMG_0067 IMG_0060 IMG_0059

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*