Відбулося засідання розширеної колегії Державного агентства лісових ресурсів України

Головне питання  порядку денного – використання лісосировинних ресурсів підприємствами галузі. З доповіддю  виступив начальник Відділу використання лісових ресурсів Руслан Крикун.

Крім цього, на колегії розглянуто низку інших питань.

Гендиректор ДП “ЛІАЦ” Юрій Сотник доповів про впровадження електронних лісорубних квитків. Також обговорено правила функціонування офіційного телеграм-боту Держлісагентства, який вже невдовзі розпочне  роботу.

Завідувачка Сектору міжнародних відносин, науки та зв’язків із громадськістю Любов Полякова розповіла про модель реформування лісового господарства.

Про досвід реорганізації державних лісогосподарських підприємств в Запорізькому обласному управлінні лісового та мисливського господарства розповів начальник Володимир Селюк.

Начальник Управління лісового господарства та відтворення лісів Ігор Будзінський розповів про внесення змін до Закону України «Про тваринний світ» в частині дії «сезону тиші» і про хід виконання Указу Президента України від 7 червня 2021 року № 228/2021 «Про деякі заходи щодо збереження та відтворення лісів».

Про ведення мисливського господарства на підприємствах Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства доповів начальник Олександр Кватирко.

Голова Громадської ради при Держлісагентстві Ігор Лицур доповів щодо формування нової методики справляння рентної плати за лісові ділянки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*