ВІДЗНАЧИЛИ ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ОХОРОНИ ПРАЦІ

Всесвітній день охорони праці проходив 28 квітня під девізом «Передбачати, готуватися та реагувати на кризи – інвестуймо зараз у стійкі системи безпеки та здоров’я на роботі». Державні лісогосподарські підприємства Хмельницького ОУЛМГ відзначили його по-різному.

    Так, у Кам’янець-Подільському лісовому господарстві проведено технічну нараду з підбиття підсумків з охорони праці. Директор підприємства Валерій Пустильний зазначив, що торік на охорону праці витратили понад 120 тисяч гривень, А уже з початку цього року  – 57,9 тисяч гривень .

    Проведено спеціальне навчання та перевірку знань лісничих, помічників лісничих, майстрів лісу, майстрів,  робітників, які виконують роботи підвищеної небезпеки;  дотримання вимог інструкцій з охорони праці робітниками безпосередньо під час виконання робіт підвищеної небезпеки, а саме при проведенні звалювання дерев, трелювання, навантаження на лісовозний транспорт, вантажно-розвантажувальних робіт на нижньому складі.   На підприємстві оновлено  куточки з охорони праці, збільшено витрати на придбання і використання засобів індивідуального захисту.

    Інженер з охорони праці Оксана Рудько  виступила зі зверненням керуватися у своїх вчинках на робочих місцях розсудливістю та обережністю, щоденно дотримуватись правил безпечної праці, карантинних обмежень  в  умовах   пандемії COVID-19. 

    На нараді підбито підсумки з реалізації заходів до Дня охорони праці. Кращим підрозділом з підвищення рівня безпеки, гігієни та виробничого  середовища визнано Маківське лісництво, (лісничий  Василь Гаджук); кращим обходом – обхід № 3 Миньковецького лісництва, (лісник Володимир Іванов); переможцем на звання кращого працівника визнано  тракториста  Дунаєвецького лісництва  Віталія Гринчевського.

       У ДП «Славутський лісгосп» відбулося засідання з нагоди Дня охорони праці.    Головний інженер В.В. Туринський акцентував увагу на порядку взаємодії  між працівниками лісового господарства та приватними лісозаготівельними бригадами, перевізниками у сфері охорони праці під час виконання спільних робіт та заходів із запобігання і реагування на надзвичайні ситуації, пожежі та небезпечні події.

     Інженер з охорони праці В.А. Гавура, говорячи про безпеку праці на виробництві, наголосив на необхідності  неухильного виконання всіма інструкції з охорони праці,  посадових інструкцій, особливо на ділянках виробництва з підвищеною небезпекою.

    Як славутські лісівники дотримуються правил безпеки в надзвичайних ситуаціях, цього ж дня було продемонстровано на  тактично-спеціальних навчаннях з ліквідації умовної лісової пожежі, які пройшли в 17 кварталі Крупецького лісництва.

      З нагоди проведення Всесвітнього дня охорони праці голова профкому ДП «Шепетівський лісгосп» О. Г. Васянович та інженер з охорони праці Г.І. Котлярчук відвідали інваліда виробництва Г.М. Маліновську та дружину загиблого на виробництві Г.Л Мазуркевич. Їм надано матеріальну допомогу.

   Старокостянтинівський лісгосп цього дня теж  вшанував пам’ять працівників, які загинули на виробництві. Лісівники відвідали сім’ї потерпілих.

Пресслужба Хмельницького ОУЛМГ.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*