Відзначили День водно-болотних угідь

Країни світу відзначили 2 лютого   Міжнародний  день водно-болотних угідь – щорічне свято, яке підкреслює цінність цих угідь для екологічного здоров’я світу та зусиль, спрямованих на їх збереження.

         Територія ДП «Кам’янець-Подільське лісове господарство»  межує з  двома водно-болотними  угіддями міжнародного значення, що  охороняються Рамсарською конвенцією – ”Бакотська затока” та “Пониззя р. Смотрич”. Саме їхній стан і відіграє велику роль у збереженні біорізноманіття, рідкісних та червонокнижних видів рослинного й тваринного світу.  А ліси є важливим фактором підтримки гідрологічного режиму, чистоти води, служать  кормовою базою,   місцем проживання та гніздування багатьох видів водно-болотних птахів.

 Спеціалісти ДП “Кам”янець-Подільський лісгосп” взяли участь   у семінарі “Ми не безсилі у протидії змінам клімату”, який  проводився  в НПП “Подільські Товтри”.  Виступаючі донесли багато корисної та цікавої інформації  про водно-болотні угіддя, їх значення та роль у протидії змінам клімату, про необхідність та шляхи їх збереження.

Прес-служба Кам’янець-Подільського лісгоспу.

P1020864 DSCF8709 DSCF8715 P1020808 P1020835   

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*