Відзначили нагородами й вшанували кращих лісівників Хмельниччини

З нагоди Дня працівника лісу в Хмельницькій обласній державній адміністрації сьогодні, 16 вересня відбулися урочистості. У залі  зібралися кращі працівники й керівний склад державних лісогосподарських підприємств, керівники й апарат обласного управління лісового та мисливського господарства, запрошені.

З вітальним словом до присутніх звернувся голова обласної державної адміністрації Сергій Гамалій. Він, зокрема зазначив: «Державні лісогосподарські підприємства Хмельниччини з честю виконують поставлені   завдання й займають високі позиції в лісовій галузі держави. І середньомісячна заробітна плата у вас найвища в лісовому господарстві України – складає понад 24 тисячі гривень. На належному рівні виконуєте всі лісогосподарські заходи, добре  охороняєте ліс від пожеж, незаконних рубок, браконьєрів, від шкідників і хвороб. Постійно вдосконалюєте виробництво, впроваджуєте інновації, інтенсивні технології. Я особисто знайомився в трудових колективах, як ви працюєте. І хочу сказати, що ваші здобутки стали можливі завдяки натхненній і добросовісній праці усіх колективів, усіх людей. Дякую  вам за сумлінну працю, за виконання свого професійного обов’язку перед суспільством. Вірю, що з такими людьми ми успішно виконаємо Указ Президента держави щодо озеленення України».

Очільник області вручив грамоти і дипломи працівникам апарату обласного управління й працівникам лісогосподарських підприємств.

Від  обласної ради лісівників привітала й вручила їм нагороди заступник керівника виконавчого апарату Тетяна Зеленко.

Сергій Ковальчук – помічник народного депутата Сергія Лабазюка за дорученням парламентаря вручив Грамоту Верховної Ради України головному лісничому Хмельницького лісомисливського господарства Олегу Гаврилюку.

Хмельницький міський голова Олександр Симчишин щиро привітав  лісівників, відзначивши  їх високий професіоналізм та сумлінне ставлення до збереження зеленого багатства держави.

Начальник головного управління Національної поліції в Хмельницькій області Руслан Герасимчук нагородив грамотами за охорону лісу й тісну співпрацю з правоохоронними органами керівників Хмельницького ОУЛМГ, працівників галузі.

Начальник обласного управління лісового та мисливського господарства Петро Пешко в своєму виступі сказав: «Трудові колективи державних лісогосподарських підприємств області зустрічають професійне свято з вагомими здобутками. Всі основні завдання значно перевиконано. Ліси відтворено на площі 667 гектарів, чистий дохід від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг) за вісім місяців склав майже 660 мільйонів гривень. Середньомісячна зарплата працюючого  є найвищою в галузі протягом трьох останніх років. До бюджетів усіх рівнів і Єдиного соціального внеску сплачено більше 225 мільйонів гривень.

Ми займаємо провідні позиції в лісовій галузі держави. Щоб залишатися лідером, треба трудитися ще ефективніше, вести постійний пошук резервів, впроваджувати нове. Це важко, але в нас – потужна команда управлінців, досвідчені керівники підприємств і спеціалісти, які працюють вдумливо, на перспективу. У нас – завзяті колективи. Щиро дякую усім за чесну й добросовісну працю!».

П.С. Пешко вручив низці працівників відзнаки голови Державного агентства лісових ресурсів і обласного управління.

Вітали лісівників і вручили їм грамоти  голова федерації профспілок області Олег Сковородніков, голова обласної профспілкової організації працівників лісового господарства Віталій Лісовий, голова обласної організації Товариства лісівників України Володимир Хоптинець, голова президії обласної ради УТМР Григорій Сагайдак.

Преслужба Хмельницького ОУЛМГ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*