Відкривається сезон полювання на пернату дичину

Завтра, 7 серпня о 16 годині відкривається сезон полювання на пернату дичину, який триватиме до 26 грудня 2021 року. Днями  полювання є субота, неділя, а також  середа до відкриття сезону полювання на хутрових та парнокопитних тварин.
Полювання на пернатих проходитиме в трьох державних лісогосподарських підприємствах Хмельниччини – Шепетівському, Ізяславському лісгоспах та Хмельницькому лісомисливському господарстві.

   Для проведення полювання необхідно мати наступні документи: посвідчення мисливця; контрольну картку обліку добутої дичини і порушень правил полювання на сезон 2021-2022 років з відміткою про сплату державного мита; дозвіл на добування мисливських тварин (відстрільна картка); відповідний дозвіл на право користування вогнепальною мисливською зброєю; паспорт на собак мисливських порід у разі їх використання під час полювання.
   Мисливці мають знати, що порушення правил полювання без добування дичини тягне за собою адміністративну відповідальність, передбачену ст. 85 Кодексу України про адміністративні правопорушення, у вигляді попередження або штрафу від 102 до 1020 грн. А у разі добування дичини з порушенням правил полювання – від 1020 до 2040 грн. штрафу та відшкодування збитків за кожну добуту тварину чи птаха, у розмірі, передбаченому таксами нарахування збитків. Крім того знаряддя добування та все добуте підлягатиме конфіскації.
  Шановні мисливці, суворо дотримуйтеся правил полювання та вимог техніки безпеки у поводженні з вогнепальною зброєю. Ні пуху вам ні пера!

Пресслужба Хмельницького ОУЛМГ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*