Відпочивати та вчитися: як у Славутському лісгоспі поєднують рекреацію із освітою

Традиційно літо вважається сезоном відпочинку. А дозвілля на природі, на лоні мальовничих пейзажів – ідеальний варіант проведення вільного часу.

Лісівники Хмельниччини дбають про те, щоб у лісі були місця, де можна відпочити безпечно, комфортно та весело. В області облаштовано 42 рекреаційні зони. Там можуть проводити час як дорослі: для них є мангали, альтанки, так і діти – для яких облаштовано спеціальні ігрові майданчики, встановлено гойдалки.

Особливо популярне місце для дітей є на території садиби Славутського лісгоспу. Адже там для малечі облаштували усе, щоб можна було не лише гратися, а й навчатися.

✅ Найперше, зустрічає дітей екологічна стежина, де вони можуть ознайомитися з різними видами флори та фауни.
✅ Для малечі лісівники змайстрували сучасні атракціони. Усі безпечні та цікаві. Територія повністю огороджена.
✅ Окрім того, лісівники з дітками у альтанці проводять екологічно-освітні заняття, майстер-класи та краєзнавчі уроки. Хлопчики та дівчатка в природних умовах відчувають фізичну та емоційну розслабленість, що позитивно впливає на якість та швидкість сприйняття нового матеріалу.

Відпочинкова зона створена спеціально для батьків із дітками, аби зайняти їх цікавою справою і, головне ,– корисно провести час.

Пресслужба Хмельницького ОУЛМГ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*