Від наради – до практичних дій

У Хмельницькому обласному управлінні лісового та мисливського господарства відбулася виробнича нарада із запровадження в дію з 1 січня 2019 року національних стандартів на деревину, гармонізованих із європейськими. Її учасниками були головні інженери, головні бухгалтери підприємств та відповідальні особи лісгоспів з реалізації  лісопродукції.

   Відкриваючи нараду, заступник начальника управління-начальник відділу використання лісосировинних ресурсів Юрій Безноско повідомив, що відповідна нарада відбулася в Держлісагентстві України. На ній поставлено завдання ще раз детально опрацювати національні стандарти спеціалістами підприємств. Для цього необхідно провести вивчення нормативів шляхом навчання й атестацію на предмет їх знання. Також слід на практичних заняттях відпрацювати можливості застосування нових стандартів.

    Це пов’язано з тим, що з 1 січня 2019 року скасовуються всі стандарти, розроблені до 1992 року.

 На їх зміну мають бути введені європейські стандарти або, в разі відсутності таких, – міжнародні. Такі зміни вимагають детального їх вивчення для подальшого застосування в практичній роботі.

    У ході наради  виникало багато запитань, що вимагають подальшого вивчення. Проте завдяки колективному обговоренню чимало з них вдалося прояснити. Окремі питання потребують уточнень і вивчення. Застосування на практиці нових стандартів допоможе уникнути багатьох непорозумінь у трактуванні найменувань лісопродукції.

Прес-служба Хмельницького ОУЛМГ.

DSC00029

DSC00030 DSC00031 P81123-123808

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*