Візит до «Дермансько – Острозького» національного природного парку

У рамках договору про наукову та творчу співпрацю, метою якого є розвиток співробітництва між установами ПЗФ, для підвищення рівня екологічної свідомості населення, збереження і відновлення природи та етнокультурної спадщини, розвитку туризму та рекреації співробітники НПП «Мале Полісся» – головний природознавець Поліщук В. М., старший науковий співробітник  Мнюх О. В.; фахівець з екологічної освіти  Лукащук Ю. О. відвідали Національний природний парк «Дермансько – Острозький».

Відбулася зустріч із спеціалістами НПП «Дермансько – Острозький, на якій перш за все працівників НПП «Мале Полісся» цікавило питання виготовлення правоустановлюючих документів на земельні ділянки, що надані Парку в постійне користування, також питання погодження лісогосподарських заходів на території НПП. Обговорювалися питання  співпраці в напрямках природоохоронної, еколого-освітньої та науково-дослідної роботи, працівники парків обмінялися досвідом проведення еколого-освітніх заходів, а саме: проведення лекційних занять у навчальних закладах, природоохоронних акцій, конкурсів тощо.

Працівники НПП «Мале Полісся» мали змогу ознайомитися з  проектною та науково-дослідною документацією НПП «Дермансько – Острозького».

Національний природний парк «Мале Полісся» висловлює щиру подяку  НПП «Дермансько – Острозького» за організацію та проведення зустрічі та сподівається на подальшу плідну співпрацю.

Прес-служба НПП «Мале Полісся».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*