В акції «Створюємо ліси разом» взяли участь посадовці

У рамках  акції «Створюємо ліси разом», ініційованої Держлісагентством України, 30 жовтня проводили посадку лісу в Зіньківському лісництві ДП «Ярмолинецьке лісове господарство». Працювала команда посадовців: Ганна Богданович – директор департаменту природних ресурсів та екології Хмельницької облдержадміністрації з колегами, Петро Пешко – начальник Хмельницького обласного управління лісового та мисливського господарства, Павло Золотий – перший заступник-головний лісничий Хмельницького ОУЛМГ,  Іван Кирилюк – директор Ярмолинецького лісгоспу із колегами-лісівниками.

     В урочищі Корабельний гай на ділянці  0,5 гектара висаджували сіянці дуба звичайного із закритою кореневою системою  з введенням модрини європейської. Дуб звичайний – традиційний аборигенний вид, головна лісотвірна порода наших лісів. Тому переважну частину культур у лісгоспі створюють за участю цієї породи.  

    Учасники посадки вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні та загиблих лісівників-колег в зоні АТО покладанням квітів до стели, яка встановлена поблизу Зіньківського розсадника.

Пресслужба Ярмолинецького лісгоспу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*