Головні лісничі мають бути в епіцентрі ведення лісового господарства

      У Хмельницькому обласному управлінні лісового та мисливського господарства відбулася нарада з головними лісничими державних підприємств, присвячена  актуальним проблемам, які стоять на порядку денному. Зокрема, розглядалися питання  застосування оцінки впливу на довкілля при виконанні робіт у лісовому господарстві, зміни до Санітарних правил у лісах України відповідно до постанови КМУ № 1224 від 9.12. 2020 р. та підсумки річного звіту в лісогосподарській діяльності.

      У вступному слові начальник Хмельницького ОУЛМГ П.С. Пешко наголосив на важливій ролі головних лісничих у всіх  процесах, що відбуваються у веденні лісового господарства, підкреслив важливість якісного виконання робіт на усіх ділянках, починаючи із створення насаджень і до досягнення їх повної стиглості, підвищення культури виробництва та використання  корисних властивостей лісу. Потрібно постійно здійснювати модернізацію, застосовувати прогресивні технології і механізми. Це є лейтмотивом сучасної роботи лісівників Хмельниччини. І надалі це має бути стрижнем у нашій діяльності.

        Заступник начальника управління  Ю.Л. Безноско привернув увагу учасників засідання до питань якісного відводу ділянок під час освоєння лісосік та наголосив, що сортиментна структура  потребує більш ретельного підходу при встановленні сортності деревини та її раціонального використання.

        Висновки щодо підсумків  звіту за 2020 рік доповіли спеціалісти відділу лісового господарства, охорони і захисту лісу в розрізі напрямків роботи, за якою здійснюють контроль.

        На нараді приділено велику увагу питанням проходження державними лісогосподарськими підприємствами оцінки впливу на довкілля. Оцінка впливу на довкілля – це діяльність, спрямована на запобігання шкоді навколишньому середовищу, забезпечення екобезпеки, охорони довкілля, раціонального використання і відтворення природних ресурсів.  

        Розглянуто основні зміни у Санітарних правилах в лісах України та особливості їх застосування. На всіх зазначених питаннях і проблемах акцентував увагу перший заступник начальника управління П.С. Золотий.

        З урахуванням поставлених завдань і повинні  працювати лісівники Хмельниччини.

Пресслужба Хмельницького ОУЛМГ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*