ГРУНТОВІ ДОСЛІДЖЕННЯ. ОЦІНКА ВПЛИВУ НА ДОВКІЛЛЯ

У ДП «Кам’янець-Подільське  лісове господарство»  розпочато процедуру оцінки впливу на довкілля (ОВД).

Так, 30 липня Український центр екології грунтів виконав комплекс польових та аналітичних робіт з оцінки впливу лісогосподарської діяльності підприємства на грунтовий покрив. Для проведення досліджень в кожному лісництві було  закладено  не менше  трьох  грунтових розрізів. Спеціалісти провели опис грунтових  профілів , за генетичними горизонтами відібрано зразки грунту для лабораторного дослідження, визначено характеристики,  що формують водно-фізичні властивості, тип та підтип грунту. У польових умовах визначено наявність проявів ерозійних процесів  та ризиків, що можуть виникнути чи проявитися після проведення господарських заходів, визначено ступінь еродованості грунтового профілю кожного розрізу. 

Для проведення поточного та періодичного моніторингу стану грунтового покриву всі грунтові розрізи прив’язані до географічних координат. Це дасть змогу вчасно впровадити протиерозійні заходи.

 Для визначення гідрологічних умов на території лісового фонду було відібрано зразки води з річок, що протікають по території  та зібрано  основні  дані про них.

Пресслужба Кам’янець-Подільського лісгоспу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*