Депутати знайомилися з роботою Славутського лісгоспу

Відбувся виїзний семінар депутатів  Славутчини. У його роботі взяли участь начальник Хмельницького обласного управління лісового та мисливського господарства П.С Пешко,голова Славутської районної ради Л.А. Радзивілюк, голова Славутської районної державної адміністрації Б.П. Маршук, директор Національного природного парку «Мале Полісся» А.В. Сасюк,голови об’днаних територіальних громадта фермерських господарств Славутського району.

Лісівники ознайомили присутніх із основними напрямками та видами своєї діяльності, які є складовими і невід’ємними у веденні лісового господарства.

Перебуваючи на території Славутського лісгоспу, гості оглянули лінію автоматичного висіву насіння у касети, павільйон з сіянцями із закритою кореневою системою та виставку дарів лісу торгової марки «Бори Славути» (мед натуральний, різні види сухих ягід, вироби з деревини).

Директор лісгоспу В.В. Сапожнік розповів, як ведеться  лісовідновлення, починаючи зі збору насіння до створення лісових культур. Було проведено запуск лінії і наочно показано висів насіння в касети.

Начальник ХОУЛМГ П.С. Пешко пояснив переваги вирощування сіянців із закритою кореневою системою, їх доцільність та важливість застосування на лісокультурних площах.

Наступним об’єктом семінару стало Голицьке лісництво, в якому депутатам показали спеціально обладнаний вантажний автомобіль із вивезення деревини та короби із сіянцями сосни модрини, ялиці й дуба звичайного.

У 31 кварталі того ж лісництва головний лісничий О.О. Веремій продемонстрував  учасникам, як за допомогою дробильної машини заготовляють технологічну тріску з лісосічних відходів. Депутати мали змогу побачити доповнення лісових культур на площі 0,3 га сіянцями сосни з закритою кореневою системою. Кожен зміг власноруч за допомогою садильної труби посадити саджанці модрини європейської та дуба звичайного.

Завершальним етапом семінару стала екологічна стежка «Перлина Славутчини», яка розташована на околиці села Стригани. Директор НПП «Мале Полісся» А.В. Сасюк розповів про маршрут та зупинки екостежки, яка створена для проведення навчально-освітньої, пропагандистської роботи з питань охорони природи та навколишнього середовища.

 

Прес-служба Славутського лісгоспу.

 DSC_0916 DSC_0947 DSC_0955 DSC_0964 DSC_0039 DSC_0920 DSC_0837 DSC_0886

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*