Державна лісова охорона Кам’янеччини пересіла на двоколісні байки

? Тепер на території угідь Кам’янець-Подільського лісового господарства державна лісова охорона буде регулювати порядок не тільки на автомобілях, а й на мотоциклах.

⏳ Для швидкої та ефективної роботи автопарк лісгоспу поповнили 4-ма мотоциклами. Їх придбали за кошти підприємства та розподілили між двома структурними підрозділами – Подільським та Зеленокуриловецьким лісництвами.

? Патрулювання лісів на байках – це можливість дістатись у будь-які куточки. Оскільки на Кам’янеччині дуже рельєфна місцевість, проїхати автомобілем вдається не скрізь.

✅ Мотоцикли легкі в експлуатації, економні у використанні та прості в обслуговувані, а головне – забезпечують доступність та швидкість роботи.

?? Осінній період не менш небезпечний, ніж весняний. Спалювання стерні, соломи, а також рештків з городів може призвести до загорянь та пожеж у лісових екосистемах. За лічені хвилини полум’я здатне знищити або пошкодити лісові насадження, які вирощувалися і доглядались лісівниками десятки років. Мобільність двоколісних машин дозволить більш оперативно попереджувати загоряння та вчасно реагувати на загрози лісових пожеж.

❗️Закликаємо громадян бути свідомими та не додавати роботи державній лісовій охороні і рятувальникам!

Пресслужба Хмельницького ОУЛМГ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*