Державні лісогосподарські підприємства краю готуються до виставки «Агро-Поділля-2019»

зеленіПідвідомчі підприємства Хмельницького обласного управління лісового та мисливського господарства постійно беруть участь у обласній сільськогосподарській виставці-ярмарку «Агро-Поділля». І до тридцять другої за ліком виставки, яка пройде в Хмельницькому, в торгово-сервісному центрі “Поділля”, 7 вересня 2019 року, готуються ретельно.
Передбачається, що експозиція лісівників, як і торік, буде найбільшою. Підприємства уже визначилися з переліком власної продукції, яку не тільки демонструватимуть відвідувачам, а й будуть реалізовувати за цінами виробника. Передусім, це – декоративний посадковий матеріал різних видів і форм рослин, гриби сушені й мариновані, дикорослі ягоди й плоди, фірмові лісові чаї, мед, яблука, а також товари народного споживання.
– Виставкові експозиції мають продемонструвати загалу сьогодення лісівничої, екологічної та виробничої діяльності наших підприємств, перспективи розвитку лісового господарства краю, – зазначив начальник Хмельницького обласного управління лісового та мисливського господарства Петро Пешко. -Користуючись нагодою, запрошую хмельничан та гостей міста відвідати виставку й ознайомитися з досягненнями лісівників.
Прес-служба Хмельницького ОУЛМГ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*