Державні лісогосподарські підприємства Хмельниччини посадили 10 квітня понад 44 тисячі деревець

Світ все більше розуміє, що ліс може стати рятівником життя на планеті. Отож у різних державах постійно виникають важливі природоохоронні акції. Цьогоріч у 101-й країні світу з успіхом пройшла акція «Озеленення планети» («Greening of the Planet»). До речі, її ініціатором стала наша держава, громадськість якої торік започаткувала рух «Озеленення України» і восени висадила мільйон деревець.

Ініціатива припала до душі громадськості України: цьогоріч, 10 квітня в державі  населення разом з лісівниками вийшло на зелену толоку. Хмельниччина була серед найактивніших завдяки тому, що облдержадміністрація, департамент природних ресурсів  та екології виступили не тільки організаторами, а й координаторами  робіт. Їхні працівники особистим прикладом надихнули на посадку дерев.

 Зрозуміло, що лісівники краю були найпотужнішою силою в акції. Вони виділили посадковий матеріал для учасників, якими стали представники територіальних громад, місцевої влади, шкільні лісництва, учнівська та студентська молодь. Поки ще немає загальних цифр по Хмельниччині, але тільки силами десяти державних лісогосподарських підприємств цього дня створено лісові культури на площі 12,6 гектара. Посаджено понад 44 тисячі деревець переважно таких порід – дуб, сосна, ялина.

Пресслужба Хмельницького ОУЛМГ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*